Březen 2013

Výstřednost

29. března 2013 v 13:14 | Ch. |  Chmuroviny

Každý je svým stylem výstřední, něčím se odlišuje od ostatních, to bude tím, že ne všichni jsme stejní. A jak by asi bylo, kdyby všichni byli stejný.
Za výstřednost se už považuje i to mít blog, je to výstřední, nemá to každý...i když, většina blogerů o tom ani nemluví, že něco takového má, přijde jim to trapné, nebo jenom nechtějí, aby se jim někdo tolik nabourával do soukromí. viz já. ale mají potřebu to někomu říct. :)
Výstřední může být barva vlasů, pokud má někdo modré, růžové či jinak barevné vlasy, hned se na něj všichni díváme a on má zvýšenou sledovanost, nedej bože, když má někdo dredy, to je pro společnost upná skáza. "Co to je za člověka aaa...:// :OOO určitě má vši, pomoooc" PANIKA..!! :D přitom, pro ně může byt zase divné, když má někdo normální vlasy ;)
Výstřední malování, pokud má na sobě někdo tunu meikapu..no i když, v dnešní době, pokud na sobě někdo tu tunu meikapu nemá :D Výrazné oční linky, červené či růžové rtěnky :D

Výrazné oblečení...ale pořád mluvím, jenom o vzhledu, ale výstřednost je i v chování, nemůžeme přece každého soudit jen od pohledu, i když to všichni, ne nechci házet všechny do jednoho pytle, ale většina lidí dělá..Je pravda, že pokud potkáme na ulici někoho kdo má dredy a vypadá jak homeless tak máme hned obrázek, nebo pokud je tam nějaká rokerka celá v černým a ještě černá rtěnka..atd.. ale co jejich vnitřek...("A to si myslíš, že si vyhoním nad povahou :D)
Utíkání z domu, protože rodiče jsou určitě nespravedlivý, oni nám nechtějí nic dovolit. Vzdorování, naštvanost, hádky, hněv, smích, uřvanost...všechno tohle je výstřední když se to vezme v přehnané míře..:D Pokud na vás někdo hned začne řvat, když se mu něco nelíbí, tak vám se to taky nelíbí, ale většina lidí drží hubu a krok..nebo jdete po ulici a vedle vás jde člověk, který hrozně řve a všemu se směje...aa I HATE IT ..!

Každý člověk na tohle má jiný názor, osobně si myslím, že jakmile se někdo vymiká davu je hned házen do jednoho pytle, že je špatný a neví co a jak..! ;) a momentálně: Výstřednost je hrooozně IN..:/
Každý je nějaký..♥

Notes na cestách

28. března 2013 v 16:20 | Ch.
"Trošku" dobře, trošku víc reklamního bloku, ale tohle za to stojí, to nenajdete jen tak na ulici a není moc lidí co by o tom vědělo, ale vy máte to právo se o tomhle dočíst..! :)
NOTES NA CESTÁCH
Nápad pro který jsem se hrozně nadchla a nenechám to jen tak, svoje nadšení budu šířit kam jen to půjde až za hranice reality. Lidem se o tom bude zdát, budou upadat do mdlob a budou šťastní, že se do tohodle projektu můžou taky zapojit, protože to může každý..!
Holkám co to vymysleli dávám velikou poklonu, protože se to fakt povedlo, jsem NADŠENÁ..!
O co jde? Buď Ti, někdo s tvých známích dá notes do ruky, nebo si napíšeš na FB a oni ti ho doručí..! Do notesu každý něco otiskne- nakreslí, nalepí, napíše..? Je to naprosto na něm co udělá, hlavně, že tam dá kus svého já..! :) a potom Notes předá zase někomu jinému, je to mazec :))

Já mám momentálně jeden doma a hned jak se mi dostal do ruk, musela jsme kreslit..:D nemusela, ale prostě chtěla jsem tak hrozně moc, že už to mám hotové a aj vymyšlené, komu poputuje dál..! :)
Koukněte na FB o co jde..! :)
https://www.facebook.com/zanechotisk?fref=ts
Pokud jste odpůrci FB tak mají i stránky:
http://zanechotisk.tumblr.com/

Odhodlání, odvaha a hlavně RESPEKT

28. března 2013 v 16:13 | Ch. |  Chmuroviny
Je to sice dlouhé video, ale 100% stojí za to se na to podívat.
Kolik lidí na světě má takové odhodlání, když ochrnou tak se snažit zase naučit chodit? ta odvaha, tolik času...
TEN ČLOVĚK NĚCO DOKÁZAL..!

Váš názor..??

28. března 2013 v 15:31 | Ch.
Co by jste očekávali od blogu, na který chcete chodit..? :)
Rychle sipte názory, ukázky a všechno...
Hrněte to sem..!! :)

Kdo jsem a proč jsem :)

28. března 2013 v 15:29 | Ch.
Kdo jsem..?
To se tady nikdy nedozvíte, chtěla bych psat pod anonimitou, pro klid duše mě a ostatním, aby jste se nelekli, co je můj mozek schopný vyplodit a neodradilo Vás to..
Jediný co můžu prozradit jsem holka, bydlící na vesnici, která touží po troše popularitky :) ♥ a zvednutí sebevědomí, že udělala něco, co lidi baví..! :)

Proč?
Protože Vy už dlouho hledáte něco, co Vám zvedne náladu a budete se sem moci každý den vracet.
Ráda všem splním přání a budu přidávat věci, které chcete vidět :)

Nejlepší přítel na světě, Vás nikdy nezradí...

So

28. března 2013 v 15:22 | Ch.
Welcome here..!

Ztratila jsem se, ale už sem se zase našla :) SNAD

Kde, kdy, jak, co a proč?

Kde? no všechno by se mělo odehrávat jen a jen tady a nikam jinam chodit nemusíte, budete spokojení..! :)
Kdy? all day, all night....always..:D
Jak? to je PŘEKVÁPKO a nejen pro Vás, ale pro i pro mě
Proč? joo to je dobrá otázka, dřív mě blog bavil, tak proč by mě neměl bavit teď..Chci popularitu..!! ♥ Zvednout sebevědomí, takže se opovažte sem nechodit

Každý má někdy chmury...