Výstřednost

29. března 2013 v 13:14 | Ch. |  Chmuroviny

Každý je svým stylem výstřední, něčím se odlišuje od ostatních, to bude tím, že ne všichni jsme stejní. A jak by asi bylo, kdyby všichni byli stejný.
Za výstřednost se už považuje i to mít blog, je to výstřední, nemá to každý...i když, většina blogerů o tom ani nemluví, že něco takového má, přijde jim to trapné, nebo jenom nechtějí, aby se jim někdo tolik nabourával do soukromí. viz já. ale mají potřebu to někomu říct. :)
Výstřední může být barva vlasů, pokud má někdo modré, růžové či jinak barevné vlasy, hned se na něj všichni díváme a on má zvýšenou sledovanost, nedej bože, když má někdo dredy, to je pro společnost upná skáza. "Co to je za člověka aaa...:// :OOO určitě má vši, pomoooc" PANIKA..!! :D přitom, pro ně může byt zase divné, když má někdo normální vlasy ;)
Výstřední malování, pokud má na sobě někdo tunu meikapu..no i když, v dnešní době, pokud na sobě někdo tu tunu meikapu nemá :D Výrazné oční linky, červené či růžové rtěnky :D

Výrazné oblečení...ale pořád mluvím, jenom o vzhledu, ale výstřednost je i v chování, nemůžeme přece každého soudit jen od pohledu, i když to všichni, ne nechci házet všechny do jednoho pytle, ale většina lidí dělá..Je pravda, že pokud potkáme na ulici někoho kdo má dredy a vypadá jak homeless tak máme hned obrázek, nebo pokud je tam nějaká rokerka celá v černým a ještě černá rtěnka..atd.. ale co jejich vnitřek...("A to si myslíš, že si vyhoním nad povahou :D)
Utíkání z domu, protože rodiče jsou určitě nespravedlivý, oni nám nechtějí nic dovolit. Vzdorování, naštvanost, hádky, hněv, smích, uřvanost...všechno tohle je výstřední když se to vezme v přehnané míře..:D Pokud na vás někdo hned začne řvat, když se mu něco nelíbí, tak vám se to taky nelíbí, ale většina lidí drží hubu a krok..nebo jdete po ulici a vedle vás jde člověk, který hrozně řve a všemu se směje...aa I HATE IT ..!

Každý člověk na tohle má jiný názor, osobně si myslím, že jakmile se někdo vymiká davu je hned házen do jednoho pytle, že je špatný a neví co a jak..! ;) a momentálně: Výstřednost je hrooozně IN..:/
Každý je nějaký..♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šukatérka Šukatérka | Web | 29. března 2013 v 13:31 | Reagovat

Svatá pravda, že každý jsme nějaký a hlavně to, že výstřednost je hrozně in. Bude to asi horší časem...a na ulici nebude človek, co by vypadal obyčejně...

2 Ter. Ter. | Web | 29. března 2013 v 13:51 | Reagovat

Ano, každý jsme nějaký. A tenhle tvůj článek.. souhlasím s ním! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama