Duben 2013

Že není čas? Ohlédněte se za sebe

7. dubna 2013 v 19:43 | Ch. |  Chmuroviny
Toto je Tvůj život.Dělej to co miluješ a dělej to často.Pokud se Ti něco nelíbí,změň to.Jestli nemáš rád svoji práci,dej výpověď,Jestli nesnášíš svoji školu,jdi jinam.Pokud nemáš dost času.Přestaň sledovat televizi.Jestli hledáš toho pravého nebo tu pravou,tak přestaň!ON nebo ONA na Tebe budou čekat,až začneš dělat věci,které ty miluješ.Přestaň příliš analyzovat.Všechny emoce jsou skvělé!Život je jednoduchý.Važ si toho co jíš nebo piješ.Otevři svou mysl,náruč a srdce novým věcem a lidem.Jsou to naše rozdíly co nás spojuje.Zeptej se dalšího člověka ,kterého potkáš na jeho vášeň a ty se sním poděl o svůj inspirující sen.Pokud to jde,hodně cestuj!Ztratit se je skvělé,protože se můžeš najít.Některé příležitosti přicházejí jen jednou,využij jich.Život je o lidech,které poznáš a věcech,které s nimi vytvoříš.Tak vyjdi ven a začni tvořit!PROČ? Protože život je krátký!Tak žij svůj sen!

Tohle by si měl uvědomit každý, měli by jsme dělat aspon trochu to co nás baví a nedívat se na to, co si o tom myslí ostatní, někdy je to těžké, ale stojí to za to..! :)

Nikdy nic nebylo..Pověste ho vejš....antidepresivní rybička aneb....

2. dubna 2013 v 16:28 | Ch. |  Chmuroviny
Zdravíčko..;*
Je to jenom můj pocit, nebo je to realita, že lidi dřív poslouchali většinou jenom americký songy a teď se zase přechází k českým, nebo je to tím, že bydlím na vesnici a u nás se nic jinýho moc neposloucha? I don´t know...:) ale mě se český písničky líbí, už jenom kvůli tomu, že si nemusím překládat texty a rozumím tomu :D (ach neee, maine lenost :D) Když i na Májelesu a podobných festácích hrajou většinou češi, což je psyško, ano je to v česku mělo by to tak být ;)


A co posloucháte vy? ;)
Já osobně: většinou když jsem doma tak mi tady hraje Vypsaná fixa, Mandrage, Klus, Kryštof, Sto zvířat a podobně..;)mají uplně luxusní songy...ale když jsem na disce nebo na nějaké pártošce, nedokážu si moc představit, že by tam hrálo něco takovýho :D Na disce by to byla nejvíc sada :D


Stejně je mazec, jak písničky ovlivnují náladu, nebo aspon u mě to tak je a v hodně z nich se umím najít..;) Jsou písničky co zlepšují náladu, ale i ty co ji uplně potápí a stejně když mám depku tak si nikdy nepustím nic na zlepšení nálady, jo okey sem asi trošku divná no :D ale co..! mě to baví ;)

a ty punkový písničky jsou stejně nejlepší, ty texty....za to děkuji jenom jedné osobě, že mě je naučila poslouchat :) jinak bych k nim nikdy nedošla..:* takový šílenosti YEEEEES, it´s my live..! ♥

Velikonoce/Vánoce??

1. dubna 2013 v 17:30 | Ch. |  Chmuroviny
Těžko říct co letos je? Podle kalendáře Velikonoce a pro ty co kalendář nemají tak Vánoce..:D
Vzhledem k tomu, že mě ani jedno nijak nefascinuje, je mi to jedno, ať se slaví co chce. Okey, pár lidí se tady stavilo mě vymrskat, ale co u z toho :D panáky díky rodičům nenalíváme, takže je to jednoduší :D Nikdo sem už ani nechce chodit :D
Jediný + co to obnáší, je to, že jsou prázdniny a když někam jde brácha tak je doma hromada sladkýho :D ikdyž to je vlastně nevýho, protože slečna se rozhodla, že sladký jest nebude..!! A není to APRÍL..
Dsc_1710_b_large
Kolik lidí vás dneska nachytalo? mě naštěstí jen kamoška a to jsme hned odhadla :D a já jsem zatím nevymyslela nic tak geniálního co by šlo použit :D Třeba se to do půlnoci stihne :D
zdroj obrázku: http://weheartit.com/entry/57138062

Volno..;)

1. dubna 2013 v 12:26 | Ch.
Omlouvám se za víkendovou neaktivitu, ale nebyla jsem v zasítované oblasti :D aneb, jde přežit i život bez wifi a komplu ;).
Volno jsem si krásně užila, byla jsem na svém nejoblíbenějším místě, které jsem objevila tak před 3lety na táboře ;) Vřesovice..! ♥ Jezdím na tábory jako vedoucí, teda letos jedu po prvé jako vedoucí :D tak jsme byli plánovat tábor, pohodička ;)